Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Plnotme Жени Преголеми Џемпер Елек Класичен V Вратот Еднобојна Еднобојна Едноставна Кабелска Плетена Пуловер Џемпери Врвови

Plnotme Жени Преголеми Џемпер Елек Класичен V Вратот Еднобојна Еднобојна Едноставна Кабелска Плетена Пуловер Џемпери Врвови

DEN 479.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

✿ Материјал : Главниот материјал е 100% Акрилик . Ткаенината е ултра мека и дише, што може да ве натера да имате добро искуство при носење и да се чувствувате удобно цел ден. ✿ Карактеристики : V Вратот, Без Ракави, Буци Кабел Плете, Преголеми, Лабава Вклопуваат, Препи Стил, Цврста Боја, Пресече Полите, Повик Џемпер Елек, Fall Зима Пуловер Скокач Елек. стил на пуловер, лабаво вклопување, секојдневен. ✿ Појавување : Овој Џемпер Елек е совршен со Кошули, Блузи, Фармерки, јога панталони, хеланки, фустан, секојдневни панталони, здолниште, чизми или патики и така натаму. Правејќи да изгледате помодерно и стилски. ✿ Прилики : овој џемпер е погоден за секојдневен, датум, патување, одмор, шопинг, улица, забава, училиште, одмор, свадба, коктел, канцеларија, секојдневно носење итн. Нега на облека : ве Молиме имајте предвид дека рачно перење или машина со ладна вода, не користете прашок за белење или исушете го сувото топло, подобро закачете го за да се исуши. ✿. ✿ Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема. ✿. ✿ Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Постои 2-3% разлика според рачното мерење. 1 инч = 2,54 см. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ✿ Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро. Женски Преголем Џемпер Елек. В Вратот Без Ракави Кабел Плете Пуловер Џемпери Врвови. Цврста Боја, Пресечен Раб, Секојдневен Елек За Џемпер. V Зима Пуловер Скокач Елек.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.