Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Xkwyshop Божиќ Семејство Појавување На Пижами Постави Диносаурус Блузи Карирани Панталони Облека За Спиење Pjs БОЖИЌ Џеми За Жени

Xkwyshop Божиќ Семејство Појавување На Пижами Постави Диносаурус Блузи Карирани Панталони Облека За Спиење Pjs БОЖИЌ Џеми За

DEN 426.88
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Семејство Појавување Пижами Во Собата, О-Вратот Долги Ракави Блузи+ Долги Панталони. Водич за големина (см/ инч) : . Жена : . St Bust : t94/ 37.01 t Hip : t98/ 38.58 пресврт : t60/ 23.62. Мt Bust : t98/ 38.58 t Hip : t102/ 40.16пресврт : t64/ 25.2. Lt Bust : t103/ 40.55t Hip : t106/ 41.73пресврт : t68/ 26.77. XLt Bust : t108/ 42.52t Hip : t110/ 43.31пресврт : t72/ 28.35. 2 XLt Bust : t113/ 44.49t Hip : t114/ 44.88пресврт : t76/ 29.92. 3 XLt Bust : t118/ 46.46t Hip : t118/ 46.46пресврт : t80/ 31.5. Човек : . Големина(см)tttttt t. s t Bust : t110/ 43.31t Hip : t110/ 43.31пресврт : t68/ 26.77. Мt Bust : t115/ 45.28t Hip : t115/ 45.28пресврт : t73/ 28.74. Lt Bust : t120/ 47.24t Hip : t120/ 47.24пресврт : t78/ 30.71. XLt Bust : t125/ 49.21t Hip : t125/ 49.21пресврт : t83/ 32.68. 2 XLt Bust : t130/ 51.18t Hip : t130/ 51.18пресврт : t88/ 34.65. 3 XLt Bust : t135/ 53.15t Hip : t135/ 53.15пресврт : t93/ 36.61. Дете : . 2 годиниt Bust : t60/ 23.62 t Hip : t62/ 24.41 пресврт : t42/ 16.54. 3 годиниt Bust : t64/ 25.2 t Hip : t66/ 25.98 пресврт : t44/ 17.32. 4 годиниt Bust : t68/ 26.77 t Hip : t70/ 27.56 пресврт : t46/ 18.11. 5 годиниt Bust : t72/ 28.35 t Hip : t74/ 29.13 пресврт : t48/ 18.9. 6 годиниt Bust : t76/ 29.92 t Hip : t78/ 30.71 пресврт : t50/ 19.69. 8 годиниt Bust : t84/ 33.07 t Hip : t86/ 33.86 пресврт : t54/ 21.26. 10 годиниt Bust : t92/ 36.22 t Hip : t94/ 37.01 пресврт : t58/ 22.83. 12 годиниt Bust : t100/ 39.37t Hip : t102/ 40.16пресврт : t62/ 24.41. Бебе : . 3 Месеци tlengh : t54/ 21.26 t Bust : t52/ 20.47 tsleve : t28/ 11.02. 6 Месеци tlengh : t59/ 23.23 t Bust : t54/ 21.26 tsleve : t30/ 11.81. 9 Месеци tlengh : t64/ 25.2 t Bust : t56/ 22.05 tsleve : t32/ 12.6. 12 Месециtlengh : t69/ 27.17 t Bust : t58/ 22.83 tsleve : t34/ 13.39. 18 Месециtlengh : t74/ 29.13 t Bust : t60/ 23.62 tsleve : t36/ 14.17. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Применлив Пол : Унисекс . Применлива Возраст : Деца Возрасни. Стил : Секојдневен стил. Големина : . Жена Маж : S/M/L/XL/XXL/XXXL. Дете : 2 Години / 3 Години / 4 Години / 5 Години / 6 Години / 8 Години/ 10 Години/ 12 Години. Бебе : 3 Месеци / 6 Месеци / 9 Месеци/ 12 Месеци/ 18 Месеци. Куче : Една Големина. Боја : Бела Зелена/Црна. Содржина На Пакетот : . 1* Блузи+ 1* Панталони За Жена/ Маж/ Дете. ИЛИ. 1* Бебе Ромпер. ИЛИ. 1* КУЧЕШКА Шамија ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој комплет од костум е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, што ќе направи вашите деца да се чувствуваат меки, удобни и да дишат. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, буква диносаурус печати о-вратот долги ракави врвови, карирани висок половината долги панталони, кои се многу убави и модерни. СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ : Модерен и секојдневен стил, овој комплет за костуми е погоден за повеќето прилики во животот и може да се користи како ноќна облека и домашна облека. УБАВ ПОДАРОК : Мек и удобен, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : содржината на пакетот вклучува еден комплет убава и модерна ноќна облека, или бебешка ромперка или шамија за кучиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.