Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарна Храна За Домашни Миленици Јагнешка Формула Без Жито Замрзнете Ја Исушената Храна За Кучиња, 5. оз

Примарна Храна За Домашни Миленици Јагнешка Формула Без Жито Замрзнете Ја Исушената Храна За Кучиња, 5. оз

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Примарна Храна За Домашни Миленици Јагнешка Формула Без Жито Замрзнете Ја Сувата Храна За Кучиња Од 2001 Година, Примарната Храна За Домашни Миленици со седиште во Сан Франциско направи здрава сурова храна за мачки и кучиња од состојки од човечко одделение без житарки или глутен. Одржувајќи ја исхраната на вашето домашно милениче што е можно поблиску до природата, Примал нуди рецепти густи со хранливи материи, многу сварливи. Примарни Грутки Формулата За Замрзнато Говедско Месо содржи свежо говедско месо за амино и есенцијални масни киселини; мелени говедски коски за калциум; витамини А, б-комплекс, Ц и Д; масло од лосос за есенцијални омега-3 масни киселини; додатоци во исхраната за варење и циркулација и многу повеќе.Состојки : Јагнешки Срца, Јагнешки Црн Дроб, Мелени Јагнешки Коски, Органски Кељ, Органски Моркови, Органски Сквош, Органска Брокула, Органски Јаболка, Брусница, Боровинки, Органски Семки Од Тиква, Органски Семки Од Сончоглед, Глина Од Монморилонит, Органски Магдонос, Органски Јаболков Оцет, Масло Од Лосос, Органско Кокосово Масло, Органски Киноа Никне Во Прав, Исушени Органски Алги, Луцерка, Додаток На Витамин Е, Мешани Токофероли (Природен Конзерванс).Загарантирана Анализа : Суров Протеин (мин) 39% Сурова Маст (мин) 38% Сурови Влакна (макс) 1% Влага (макс) 3% Пепел (макс) 3,9% Примарна Храна За Домашни Миленици Јагнешка Формула Без Жито Замрзнете Ја Исушената Храна За Кучиња, 5,5 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.