Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Детското Место Момчињата Марлираа француски Тери Шорцеви, 2-Пакет, Големини 4-16

Детското Место Момчињата Марлираа француски Тери Шорцеви, 2-Пакет, Големини 4-16

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Детското Место, момчињата Марлираа француски тери Шорцеви 2-Пакет, XS (4) Изработени од 60% памук/40% полиестерски француски тери. Изработени од 6 % памук/4% полиестер француски тери. Пакување од 2 лапави шорцеви. Еластичен појас за влечење со нефункционална врвка за влечење. Увезени. Машина За Перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.