Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каишек Заштитен Случај Тврд Капак Компатибилен Со Macbook Air 13 2010 2013 2014 - А А1466, Галаксија а 0556

Каишек Заштитен Случај Тврд Капак Компатибилен Со Macbook Air 13 2010 2013 2014 - А А1466, Галаксија а 0556

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дизајниран САМО За Да биде Компатибилен Macbook Air 13 инчи (Модели : A1369 Порака 2016 : MMGF2 LL/A, MMGG2 LL/A;Ослободување 2015 : MJVE2 LL/A, MJVG2 L/A;Ослободување 2014, 2013, 2012 : MD760 L/B, MD760 LL/A, MD761 LL/A, MD231 LL/A, Md232ll/A. Модел : A1369release 2010 : Mc503ll/A, MC504 LL/A, MC965 L/A, mc966ll/A. СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА MACBOOK AIR 13 In. Со Моделите за издавање 2010-2017 А1466/А1369.Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната страна На Mac Book пред купувањето. Овој Воздушен случај Mac Book може да го направи Вашиот Mac Book помодерен, да додаде боја на вашиот животен стил и да го направи Вашиот Mac помодерен и шармантен. Дводелниот дизајн обезбедува целосна заштитна и лесна инсталација, одржува лесен пристап до сите ваши пристаништа. Долната половина на школка со две ленти дупки за вентилација и гумени стапала со низок профил во близина на четирите агли ќе обезбедат вашите уреди да имаат најдобра дисипација на топлина. Овој случај со висококвалитетно печатење во боја, совршен за додавање дополнителен талент иesетика на вашите уреди. Ако барате нешто стилски и убаво за да дадете заштита на лаптопот, ова е вашиот начин да одите. Ако некогаш не сте задоволни со перформансите На Случајот Mac Book Air 13 едноставно контактирајте не ние ќе ви даде наплата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.