Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ембер ентериери модерни табели со крајбрежје на глам, стаклен хром, сет од 2

Ембер ентериери модерни табели со крајбрежје на глам, стаклен хром, сет од 2

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Класично, но сепак удобен, овој сет на две Ember Entiriors Modern Glam Round End End е сигурен дека ќе додаде дополнителен елемент на елеганција во вашата дневна соба или каде и да ги сакате во вашиот дом. Овие табели се составени од таблети со тркалезно стакло поддржани од цврста метална рамка со шик хромирана завршница што ќе се спари прекрасно со практично секоја тема за декор. Користете ги табелите како акцент парчиња за стилски детали за украси или користете ги како крајни табели за ваш сопствен уникатен аранжман. Импресионирајте ги гостите со вашиот креативен украсен вкус со сет на две ембер ентериери модерни табели со крајни глам. Ембер ентериери модерни табели со крајни глам, стакло/хром, сет од 2 : трендовски табели со акцент со мешавина од модерен и стил на глам. Цврста метална рамка со хромирана завршница ќе донесе шик и глам изјава до вашиот дом за украси. Трајните калено стакло таблети се совршени за држење на вашиот материјал за читање, ламба или декор на таблетата. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Собрани димензии : 24 "H x 16" L x 16 "W. Материјали : темпераментно безбедносно стакло и метал обложен во прав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.