Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Обновен Apple iPhone 6s 128 GB, Space Grey - Отклучен GSM

Обновен Apple iPhone 6s 128 GB, Space Grey - Отклучен GSM

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Во моментот кога користите i Phone 6s, знаете дека никогаш не сте почувствувале такво нешто. Со само еден печат, 3 D Touch ви овозможува да направите повеќе од кога било. Фотографиите во живо ги носат вашите спомени во живот на моќно живописен начин. И тоа е само почеток. Погледнете подлабоко на i Phone 6s и ќе најдете иновации на секое ниво. Беспречниот дизајн е направен од нова легура од 7000 серии алуминиум. 4,7-инчни и 5,5-инчни мрежни прикази на мрежницата се конструирани со најсилното стакло за покривање што се користи во кој било паметен телефон. Најнапредниот светски оперативен систем во светот добива големи додатоци на веќе голем сет на вградени апликации, попаметно сири и пребарување и многу повеќе. Двојно јадро 1,84 GHz, чипсет : Apple A9. Внатрешна меморија : 128 GB, 2 GB RAM меморија. Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC, двоен опсег, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth : V4.2, A2 DP, LE, USB : V2.0, реверзибилен конектор, GPS : со A-GPS, Glonass . Прелистувач : HTML (Safari), Порака : Imessage, SMS (навојна преглед), MMS, е -пошта, Push Email. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.