Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тутунаумб Женски Сандали Големина 7. Девојки Сандали Женски Чевли Летни Дами Мода Риба Уста Отворени Прсти Кристал Шупливи Сандали Станови Ниски Потпетици Чевли Н?

Тутунаумб Женски Сандали Големина 7. Девојки Сандали Женски Чевли Летни Дами Мода Риба Уста Отворени Прсти Кристал Шупливи Сандали

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Летна Модна Риба Уста Кристал Шупливи Сандали Назад Патент Сандаликарактеристики : гумен ѓон.Петицата мери приближно 1,38 инчи". Без разлика дали носите шорцеви, фармерки или Маици, овие сандали за да направат секоја обична облека да изгледа веднаш стилски.Чувајте го вашиот изглед полиран и моден со сандалите.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Женска Летна Мода Риба Уста Кристал Шупливи Сандали Назад Патент Сандали Пол : Женски Материјал : Вештачки Материјал За ѓон Од кожа : Гумени Сцени : Отворено,Мода, Слободно Време : Лежерен Стил Висок Стил : Клинови Чевли Висока Пета : 3,5 см/1,38"ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Пакет : 1 пар женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалатаеукусфолт Должина40395,57, 525 см/9,84"Големина : 40ЕУ : 39УК : 5,5 САД : 7,5 Должина на Стапалата : 25см/9,84" црни фустани сандали за жени. Клин Наведнати Потпетици сандали за жени. клин сандали широк ширина рамни сандали за жени. Летни Дами Модни Обични Летни Сандали Женски Сандали. Отворени пети широк ширина сандали за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.