Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Велосипед чисти карти за играње

Велосипед чисти карти за играње

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Начин над типичните сите пластични картички за играње, картичките за чистење на велосипед се перат, флексибилни, лесни за мешање и спакувани во јасен, еднократно пластично куќиште. Велосипед чисти карти за играње 100 проценти пластични, водоотпорни картички за играње Хојл. Издржлив и подготвен за игра. Одлично за употреба на отворено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.