Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
1.79 кт круг намалување виолетова природен аметист 14к бело злато годишнината ангажман хало камен прстен големина 9.25

1.79 кт круг намалување виолетова природен аметист 14к бело злато годишнината ангажман хало камен прстен големина 9.25

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад. направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклучително И Ангажмани,. Денот на вљубените, Годишнини, Предлози, Божиќ, Родендени, Денот На Мајката,. или Дипломирање. Испорачано во нашата Бесплатна Кутија за Подароци и сместено. вашиот избор на цврсти 14k или 18k автентицирани печат злато; секој. предметот е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара. Пучи, загарантиран да биде вистински, без конфликти и придружуван. Со Нашата Автентичност Картичка. Нашето персонализирано ласерско гравирање. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. А 60-ден кавга слободен враќање. опцијата се нуди Со Ограничена Доживотна Гаранција за. сите предмети, покривајќи оштетени, обезбоени или заматени камења; заменети без. полнење. Странични камења се. премиум руски Симулирани Дијаманти, имитирајќи го изгледот на откопани. дијаманти. Природните камења се формираат во природата, загарантирани да бидат. слободен конфликт & 100% еколошки. ** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. по или за време на исходот, испратете ни е-пошта директно на информации@ (максимум. од 6 знаци за текст) * * Природен Оникс : Му Обезбедува на носителот силни вибрации за да донесе безбедност, решителност, мотивација и моќ. Се смета за роден камен На лавовите и скапоцен камен на годишнината од бракот за 7-та година од бракот. Природен Аметист : Роден Камен од февруари и славно признат како "сенаменски" скапоцен камен, обезбедувајќи придобивки од заздравување на вашата кожа до ублажување на симптомите на вознемиреност и стрес. Природен Небесно Син Топаз : декемвриски камен на раѓање & често поврзан со љубов, наклонетост и верност, овој скапоцен камен означува вечни врски и дружење. 1.79 каратно брилијантно тркалезно сечење виолетова природен аметист 14 каратно цврсто бело злато невестинска годишнина ангажман свадба хало три камен прстен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.