Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Leesechin Менс Опремени Маици Дозвола, Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Врвови

Leesechin Менс Опремени Маици Дозвола, Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Врвови

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Blouse Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршен Натпревар со вашите омилени, фармерки, итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/Aut : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Блуза [МАТЕРИЈАЛ] Лесна, мека и удобна, лежерна, пријателска за кожата, опуштено Вклопување, Има Поприродно Чувство, Совршено Погодно За Сите Сезони. [КАРАКТЕРИСТИКИ] Никогаш не излегува од мода. Обичните кошули со висока мекост и носливост, редовно вклопување, кошула со цврста боја/отпечатоци го прават вашето лето поладно. Изгледате убаво додека ја задржувате леснотијата на движење и додавате удобност. [СТИЛ] Класичен секојдневен врв за мажи, момчиња, средношколци или студенти, сите млади или возрасни. Совршено се совпаѓаат со чинос, фармерки или шорцеви на плажа за да ве одржуваат ладни и опуштени цело време. затворање. [НАТПРЕВАР] фитнес кошулите без ракави можат да се комбинираат со разни спортски панталони, панталони за компресија, фитнес шорцеви за време на тренингот во теретана за да создадат спортски стил. Може да се совпадне и со панталони, тексас шорцеви, чино, фармерки за секојдневен изглед. Носете ја оваа кошула без ракави каде сакате. Совршен за плажа, јога, медитација, вежбање, забава или само дружење. И исто така е совршено за вежбање, џогирање, бодибилдинг, тренинг, фитнес, спортови во теретана. Подгответе се да прифатите бескрајни комплименти од другите. [ТОПЛИ СОВЕТИ] за најточно вклопување, ве молиме проверете ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ лоцирана во сликата на производот или под описот на производот пред да нарачате. Машина за перење или миење раце. Нормално суво. Не избелувајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.