Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дуо Штит Тенок Случај За Мото Г Игла 5Г-Вода Прскање Фудбалска Топка

Дуо Штит Тенок Случај За Мото Г Игла 5Г-Вода Прскање Фудбалска Топка

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дуо Штит солиден тенок случај е компатибилен Со Моторола Мото Г Игла 5Г (2022). Премиум (Фудбалска Топка Со Прскање Со Вода) тежок случај отпорен на удари со двослоен хибриден дизајн изработен од тврда компјутерска пластика и силиконски ТПУ. Нуди цврста цврста оклопна заштита отпорна на удари од падови со големо влијание. Тенок и тенок дизајн за необемно чувство. Подигнатите рамки и отворите на камерата обезбедуваат тампон заштита на целиот екран и објективот на фотоапаратот. Тактилните копчиња се опфатени со случај за дополнителна заштита. Вклучува Бемз Депо атом микро избрише. Пакетот пакет додатоци со премиум 2 артикли вклучува : серија на Дуо Штит тенок фит солиден двослоен оклопен заштитен штит (Фудбалска Топка Со Прскање Со Вода) и Микро бришење На Атомот На Депото Бемз. Заштитно куќиште направено од силиконски и тврд поликарбонат што апсорбира удари. Тенок фит не-гломазен дизајн со цврста заштитна оклопна обвивка. Двослоен хибриден дизајн нуди заштита отпорна на удари и отпорни на удари од тешки капки и падови. Подигнатата предна рамка и рабовите го подигнуваат екранот на телефонот и објективот на фотоапаратот за да спречат гребнатини на масата на рамна површина. Компатибилен Со Моторола Мото Г Игла 5Г (2022).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.