Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ведолај Момчиња Паѓаат Врвови Момчиња Паѓаат Графички Принт Со Долги Ракави Дуксер Пуловер Врвот, Бела 7 Години

Ведолај Момчиња Паѓаат Врвови Момчиња Паѓаат Графички Принт Со Долги Ракави Дуксер Пуловер Врвот, Бела 7 Години

DEN 191.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчиња Christmas Зима Божиќен Принт Памучни Врвови Со Долги Ракави Дуксери За Облека За Деца Сезона : Aut,зима. Пол : Унисекс. Тип На Шема : Печатење. Тип на ракав : Материјал Со Долги Ракави : Удобни И мекост Момчиња дуксери. Изработени од Памук и Полиестер,растегливи, лесни и супер удобни за носење. Висока густина на бод, така што трае подолго, без пилинг. Карактеристики : дуксери Со Качулка За Момчиња со Џеб, популарен принт полн со него,Чувајте ги вашите деца доволно топли Во Пролет ,umn и Зима. Повод : Пуловер за Момчиња совршен како секојдневна облека,облека,облека За Момчиња,училишна облека,облека За Денот на Вљубените,облека за забави,спортска облека, божиќна облека итн.Убаво е да се совпадне за секаков Вид Фармерки, Панталони за Џогер, Палто. Најдобар Подарок : Мали Деца Момчиња Маици Со качулка е симпатична и привлечна што е идеален подарок за Вашите Момчиња како подароци за роденден,Божиќни подароци, подароци за денот на благодарноста,подарок За Денот на Вљубените, подароци за враќање на училиште и др. Совети за големина : ве Молиме изберете Една Големина Нагоре од предложената големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.