Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флеш Мебел Оја Комерцијални Одделение 28 Квадратна Бела Внатрешна-Надворешна Челична Маса За Внатрешен Двор Поставена Со Квадратни Задни Столчиња

Флеш Мебел Оја Комерцијални Одделение 28 Квадратна Бела Внатрешна-Надворешна Челична Маса За Внатрешен Двор Поставена Со Квадратни

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Осветлете го просторот на вашиот двор со овој прекрасен комплет за маса за двор. Овој шарен комплет ќе го подобри вашиот бистро, кафуле, ресторан, хотел или домашен двор. Патио столици магацинот за чување. Рамките се дизајнирани за употреба во сите временски услови што го прави одлична опција за внатрешни и надворешни поставки. За долговечност, треба да се внимава да се заштити од долги периоди на влажно време. Можностите се бесконечни со мноштвото средини во кои можете да ја користите оваа табела, и за комерцијални и за станбени простори. Флеш Мебел Оја Комерцијални Одделение 28 " Квадратни Бели Затворен - Отворен Челик Двор Маса Во собата со 2 Квадратни Назад Столици. Маса И Стол Во собата. Сетот Вклучува Маса и 2 Столови. Бел Прав Палто Заврши. Дизајниран за Внатрешна и Надворешна Употреба. Дизајниран за Комерцијална и Станбена Употреба. Квадратна Маса. Врвна Големина : 28" Квадратни. 1 " Врвот На Работ. Дожд Цвет Дизајнер Врвот. Големина на табелата : 28"W x 28" d x 28.25 "H. Основна Големина : 16" W x 16 "L. Бар Висина Од Подот : 14" H. Двор стол. 300 фунти. Капацитет На Тежина. Купишта Високи до 8 Столици. Плоштад Назад. Интегрирано Оружје. Дожд Цвет Седиште И Назад Дизајн. 1,2 мм Тубуларна Рамка. Пластични Подни Лизгалки. Големина на стол : 21,75"W x 22" D x 35 "H. Големина На Грбот : 18" W x 19 "H. Големина На Седиштето : 14,5 "W x 16,25"D x 17,5" H. Висина На Раката : 9 "H од Седиштето; 25,75" H Од Подот. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Табелата : 28 "W x 28" D x 28,25 "H; Основна Големина : 16" W x 16 "L; Големина На Стол : 21,75" W x 22 "D x 35" H; Големина На Грбот : 18 "W x 19" H; Големина На Седиштето : 14,5 "W x 16,25" D x 17,5 "H; Висина На Раката : 9" H Од Седиштето; 25,75 " H од Подот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.