Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трговска марка ликовна уметност Викторија Табела III Канвас уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Викторија Табела III Канвас уметност по пекара во боја

DEN 1530.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Викторија Табела III“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.