Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кожа од кожен глужд од кожен глужд

Кожа од кожен глужд од кожен глужд

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Гроздобер и елеганција се комбинираат со пумпите за ленти за глуждот од страна на Brinley Co. Premium Faux Suppers нагласуваат сложени детали за јамка со зашиена граница на стилот на отворено, а бујните блок-потпетици додаваат лифт на дизајнот. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.