Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Самит патека алпинист АП 265 70R R гуми вклопувања: Chevrolet Silverado WT, 2014- Chevrolet Silverado WT

Самит патека алпинист АП 265 70R R гуми вклопувања: Chevrolet Silverado WT, 2014- Chevrolet Silverado WT

DEN 2160.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

ГОЛЕМИ ЗА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА ЗА ОГРАНИЧНА ГАРАНЦИЈА-Ограничена гаранција за алпинист АП LT265/70 R17 121 R FITS : 2017-20 GMC SIERRA 1500 SLE 2019-21 Chevrolet Silverado 1500 SSV 2013 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 2011-18 Chevrolet Silverado 2500 HD WT 2010-11 JEEP Wrangler Неиграничен Rubicon 2012-21 GMC Sierra 2500 HD SLE 2004 Dodge RAM 2500 ST 2012 RAM 1500 Trade Sman HD 2014-19 Ford F-250 Super Duty XLT 2013 RAM 1500 HFE 2022-23 GMC Sierra 2500 HD Pro 2020-23 Chevrolet Silverado 2500 HD WT 2011 -12 RAM меморија 3500 Laramie Longhorn 2005 Dodge RAM 2500 Laramie 2006-07 Dodge RAM 2500 TRX4 2011-13 RAM 2500 Laramie Longhorn 2013-22 Ford F-350 Super Duty XLT 2008-10 Dodge RAM меморија 2500 Laramie 2011-12 Ford F-250 Super Duty XLT 2010-12 Ford F-350 Super Duty Lariat 2007-10 Chevrolet Silverado 2500 HD LTZ 2011 RAM 1500 Outdoorsman 2022 Chevrolet Silverado 1500 Ltd SSV и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.