Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време на одмор Божиќно зелено дрво затегнувач

Време на одмор Божиќно зелено дрво затегнувач

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Божиќ е толку забавна сезона за печење! Направете која било прилика или забава забава со правење колачиња за новогодишни елки со овој лесен за употреба секач за колачиња за новогодишни елки. Сигурно да ги воодушевиме децата од сите возрасти. Користете за да ги исечете колачињата, кафеавите, формите на сендвичи, сирењето, плејдох и многу повеќе. Мекиот зафат е забавен и лесен за употреба на децата и пластичното сечило се сече чисти, прецизни форми. Време на одмор Божиќно зелено дрво затегнувач Облик : Боја на дрво : Зелен материјал : ПП+ТПР.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.