Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Персонализиран прстен со спин со двојни од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик

Персонализиран прстен со спин со двојни од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик

DEN 223.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој дво-тон не'рѓосувачки челик опсег има уникатен дизајн на делфин во неговиот центар. Дизајнот на златото IP делфин се врти слободно околу рамниот полиран внатрешен опсег. Ширина е ширина од 8мм или приближно 5/16 инчи. Не'рѓосувачки челик е хипоалергичен и се спротивставува на оцрнување. Машки не'рѓосувачки челик дво-тон ДОЛФИН Спинер прстен : Изработен во не'рѓосувачки челик и златен дизајн на Ипдолфин се врти слободно ширина на ширина : 8мм (5/16 ") хипоалергицистици за опаѓање на достапни во целосни големини 7-12ЕЛЕРНЕ повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.