Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
РЕМЕК-дела ЕЗ Грип Сложувалка-Куче Поминаа Денови - 18 x24

РЕМЕК-дела ЕЗ Грип Сложувалка-Куче Поминаа Денови - 18 x24

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ремек-дела 300 ПАРЧЕ Ез Зафат Сложувалка-Куче Поминаа Денови-18"x24" ЕЗ загатки за Зафат од Ремек-Дела се дизајнирани имајќи ги предвид прстите. Овие загатки имаат поголеми димензии, подебели парчиња кои лесно се собираат и ставаат таму каде што припаѓаат! Совршен за постари лица со артритис, мали раце кои учат да прават загатки со семејството или некој што бара поголемо, подобро искуство со загатки. Без разлика дали сакате да составите кабина покрај езеро, коњи што трчаат на плажа, кул автомобили или глупави миленичиња, ве чека неверојатна сложувалка ЕЗ Зафат! Ремек-дела создава загатки и за деца и за возрасни специјално за страствен вентилатор загатка! Горди сме што прикажуваме слики од популарни уметници, вашите омилени спортски тимови и неверојатна фотографија. Ние ги дизајнираме нашите загатки за да понудиме поквалитетно збунувачко искуство. Кога избирате Ремек-Дела, квалитетот не е само ветување, тоа е нашата гаранција. Ние користиме уникатна шема на парчиња за секоја загатка, густ рециклиран материјал за да ги направиме нашите парчиња загатки и еколошки мастила на база на соја. Загатките прават совршен подарок за секој што ужива во релаксирачка игра или предизвик за свиткување на умот! Користете го нашето висококвалитетно пакување за да ја водите раката додека собирате мачки и кучиња или автомобили и градови! Од вашата кујна маса на семејството игра ноќ на врамени на вашиот ѕид, ремек-дела загатки одат подалеку од просечната играчка. Без разлика дали ќе завршите едукативна карта на земјата со децата или ќе составите носталгична слика на парк со вашите пријатели, загатките за Ремек-Дела се тука за да бидат дел од забавата! Глупавите кучиња се губат меѓу најголемите знаменитости на светот. 300 Екстра Големи Загатка Парчиња Заврши . Преголемите парчиња лесни за држење ја прават оваа загатка брза и едноставна за сите возрасти. Дебела рециклирана табла за загатки и парчиња со случајно сечење обезбедуваат цврсто вклопување и создаваат забавно искуство. Ремек - Дела-Американска Компанија За Загатки И Игри. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.