Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Серија за перформанси на машката со Wrangler се протегаат редовно вклопени Jeanан

Серија за перформанси на машката со Wrangler се протегаат редовно вклопени Jeanан

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Серија за перформанси на Wrangler Men Редовно вклопување Jeanан/б> Серијалот за изведба на машката Wrangler Rugual Fit Jean има иновативен комфор за флексибилна лента за удобност што се прилагодува на вас за совршено вклопување. Исто така, нуди ажурирана мешавина од ткаенини дизајнирани да се движат со вас за целодневно носење. Редовната серија за перформанси на Wrangler Fit Jean се утешува на следното ниво. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Редовно вклопување. Пет стил на џеб. Удобност флексибилна лента за половината. Флекс ткаенина. Права нога. Седи на природна половината. Prontебови од предни лажички. Гледајте џеб. Лепенка на половината. 88% памук, 10% полиестер, 2% спандекс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.