Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Northlight 11 Coral Pink Potted Silk Begonia пролетен вештачки цветен аранжман

Northlight 11 Coral Pink Potted Silk Begonia пролетен вештачки цветен аранжман

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Совршено реплицирани вештачки цвеќиња од свила Бегонија се одличен начин да ја одржите вашата околина топла, пријатна и добредојде во текот на целата година. Овој зачудувачки аранжман се одликува со сјајни праски од корали кои седат на зелени лисја. Фабриката доаѓа во засилен во цврста црна пластична тенџере со нечистотија за реален изглед. Лесно одржувана, оваа вештачка флора е совршена за вашиот дом или канцеларија. Карактеристики на производот : Peachy розово вештачко растение за розова. Доаѓа сместено во црно тенџере. Тенџерето е пондерирано за стабилност. Вештачките растенија оставаат неволја за одржување зад себе и не бараат наводнување. Препорачано за затворен или покриен приказ на отворено. Димензии : 11 "h x 11 " w x 12 "d. Pot : 3 " Висок x 3,75 "дијаметар (во најшироката точка). Материјал (и) : Полиестер/пластична вештачка свила Бегонија цветни цветни аранжмани. Живописна праскава корална розова реална бегонија со зелени лисја. Доаѓа во црна пондерирана тенџере со вештачка почва. Препорачуваме да користите затворено, но може да се користи на отворено под покриена област. Мерки 11 инчи високи за 11 инчи ширина од 12 инчи длабоко.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.