Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јужен брег Хазен, ноќна куќа на фармата, бела

Јужен брег Хазен, ноќна куќа на фармата, бела

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Поставено е на метални слајдови . За замена на делови и помош за време на склопувањето, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете формулар за барање за дел од https : / / /страници /контакт-нас. Лесни упатства за склопување : Сите производи доаѓаат со јасен документ за склопување што ќе ве води низ сите чекори. Додатоци не се вклучени . Фиоките во стилот на Шакер, декоративните лајсни на дното, а минималистичката рачка ќе им се допадне и на девојчињата и за момчињата.5-годишна ограничена гаранција : Јужен Шор е горд што застанува зад оваа ноќна ноќ со ексклузивна 5-годишна ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.