Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо нација момчиња бргу суви ленти и панели за пливање шорцеви, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња бргу суви ленти и панели за пливање шорцеви, големини 4- & хаски

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Шорцевите за пливање за момчињата на Wonder Nation се одличен додаток на неговата облека за капење и е направена во ткаенина за брзо сушење со ленти за контраст и дизајн на панели. Со еластична половината за удобно вклопување без разлика дали е во или надвор од водата, овие момчиња за пливање шорцеви се совршени за одмор на одмор покрај базенот, плажа или распрскувајќи се низ прскалките дома во денови на топло време. Исклучиво на. Материјал : Само : 90% полиестер/10% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Шорцеви за пливање. Inseam : 9 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Дизајн на брзо сушење; Контрастни ленти и детали за панелот. Момчињата за пливање на момчињата од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.