Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Софија фармерки од Софија Вергара Софија породилно слаби фармерки со целосен бенд на стомакот

Софија фармерки од Софија Вергара Софија породилно слаби фармерки со целосен бенд на стомакот

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Тренд низ вашите тримесери со софија фармерки софија на глуждот. Со над-стомачен опсег за тотална поддршка и удобност, овие фармерки ја одржуваат мама-да се ажурираат со исечена, уништена полите и модерна слаба силуета. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Sigue a la moda durante tu ambarazo con los Jeans sofia ajustados hasta el tobillo de sofia фармерки. Con una faja que cubre la barriga llta para un total soporte y comodidad, estos jeans mantienen al día a la futura mamá con un ruedo recortado y desgastado y una silueta moderna y austada. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 4/la modelo mide 5’8” y viste una talla pequeña 4. Fit : Skinny/Ajustado. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Повлечете го стилизирањето со целосен, над-бели бенд/Estilo Fácil de Poner con una faja que cubre la barriga completa. Ockебови : Два предни и два задниот/дос delanteros y dos задните. Карактеристики : исечена должина; уништени полите и детали/Ларго рекордо; Detalles y ruedos desgastados. Зошто ќе го сакате : Кој некогаш мислеше дека толку кул пар фармерки може да има целосен бенд во стомакот! За жени од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.