Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ткаена кошула за кратки ракави на мажјакот CAF LUNA

Ткаена кошула за кратки ракави на мажјакот CAF LUNA

DEN 324.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Hearе ги слушнете островите кои го нарекуваат вашето име секогаш кога ќе го зграпчите ова копче за кратки ракави од вашиот плакар. Машинска миење и изработена со употреба на 100% полиестер, оваа кошула е лесна за грижа и доволно силна за да се носи одново и одново. Кафе Луна нуди кошули, шорцеви и панталони инспирирани од островот, кои можат да бидат облечени за настани или да се стилизираат за обични излегувања. Кафе Луна Машка Гвајабера-стил,. Копче за кратки ракави со копче со јака. Опуштеното, удобно вклопување е случајно на следното ниво. Машина за перење. Лесен полиестер за да ве одржи кул.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.