Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време и време, плетен џемпер за кабел за вратот

Време и време, плетен џемпер за кабел за вратот

DEN 639.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Воведете класика со ладно време во вашата гардероба и никогаш не грижете се за тоа што повторно да носите. Time and Tru на кабелскиот плетен џемпер го одржува вашиот изглед безвременски и подготвен за било што. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Кабелска плетена текстура. Women'sенски кабел плетен џемпер од време и Tru.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.