Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Cannon Solid Grey Twin Twin Twin Xl Comforter Set

Cannon Solid Grey Twin Twin Twin Xl Comforter Set

DEN 623.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Од 1887 година, Канон е бренд со моќно наследство и производи кои се познати по нивната висококвалитетна, лесна нега и стил. Колекцијата на цврсти бои со топови на наследство е совршен координат за вашиот дом. Овие квалитетни полиестерски артикли се совршени за вашиот дом и ќе ви служат со години. Цврстините комплети на Cannon Heritage Solid Comforter вклучуваат утешител и срам за перници. Шамците се затворање на пликот на обратна срам. Удобностите се полни со 100% полнење со полиестерски влакна. Вклучува : Еден близнак/близнак XL Comforter 68x90 инчи и еден стандарден срам 20x26 инчи . лицето и обратното е 100% микрофибер со 100% полиестер пополнување . Оваа ставка е машина за перење, но треба да се внимава да се измие во соодветна опрема за големина до опрема до соодветна големина на опрема до опрема до соодветна големина до опрема за да Избегнувајте оштетување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.