Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Pantssaver Custom Fit Car Clone Dest Mats For BMW 740E XDrive 2017, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dest Mats For BMW 740E XDrive 2017, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили. Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set за BMW 740 E XDrive 2017 : Дизајнирано точно одговара на сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Bmw 740 E Xdrive floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови временски услови Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат мат место без оштетување на вашето возило тепих . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2017 BMW 740 и Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.