Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Gerber Organic Cotton Baby Unize Safari активни панталони, пакувања

Gerber Organic Cotton Baby Unize Safari активни панталони, пакувања

DEN 224.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чувајте го вашето мало удобно цел ден во овие удобни активни панталони! Панталоните се направени со 100% органски памучно ребро со органски влакна, што е мек и безбеден материјал кој е совршен за нежната кожа на бебето. Овие активни панталони се одлични за мешање и совпаѓање со омилени кошули, каросерии и додатоци. Плус, тие се лесни за чистење! Активните панталони можат да се стават безбедно преку машината за перење и фен за да се постигне помалку стрес кога денот на алиштата се тркала наоколу. Вашето бебе ќе изгледа неверојатно симпатично и ќе се чувствува пријатно со овие симпатични активни панталони. Барате совршен подарок за туширање? Оваа две пакувања органски активни панталони е сигурно дека ќе биде хит за секое мало за кое може да го купите. Тие се практични, удобни, слатки и направени со органски влакна! Активните панталони се совршен додаток на гардеробата и можат да се носат цела година, сè додека е удобна и симпатична опција за облека. Вклучува два пара панталони. 100% памук со органски влакна. НБ - 12м. Удобни, нежни еластични ленти за половината. Доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. увезени. Машинско миење / сушење суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.