Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Stuple Industries гроздобер златно растение лисја од природен дизајн во форма на ленти, 19, дизајн од Синди obејкобс

Stuple Industries гроздобер златно растение лисја од природен дизајн во форма на ленти, 19, дизајн од Синди obејкобс

DEN 669.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Колку е поголем wallидот, толку е поголема уметноста! Сега воведување на нашата најнова големина за сетови на wallидни плакети. Нашите мулти -делови за wallидни уметности се гордо. Сите наши wallидни плакети започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 3 парчиња, секој 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . уметнички дела се однесуваат на : злато; Лист; Образец; Гранчиња; Гранки; Зеле; Жолти нијанси; Нежен; Стебла ;. Дизајн од Синди obејкобс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.