Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Schitt's Creek го сака тоа патување за мене маица со долги ракави и сет на салон за шорцеви, 2-парчиња

Schitt's Creek го сака тоа патување за мене маица со долги ракави и сет на салон за шорцеви, 2-парчиња

DEN 349.12
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Schitt $ Creek "Loveубовта што патувањето за мене " Дневна сет е направена во мека ткаенина и е дизајниран во пријатно опуштено вклопување., Совршено спарен, овој сет може да се носи и одделно за да ги надополни вашите денови за правење ништо. Материјал : Топ : 92% рајон/8% спандекс; Шорцеви : 55% памук/40% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : Топ и панталони. Врвот : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; долги ракави; Графички принт од предната страна. Јогерс : опуштено вклопување; висок пораст; Повлечен стил. © Не е вистински продукции на компанијата. Сите права се задржани . Шит Крик 2-парчиња долги ракави на врвот и шорцеви салон за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.