Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каубојски чизми мешан цвет букет ботанички и цветни графички уметнички галерии завиткани платно печатење wallидна уметност

Каубојски чизми мешан цвет букет ботанички и цветни графички уметнички галерии завиткани платно печатење wallидна уметност

DEN 583.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-во-голем : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : растенија, багажникот, каубојски чизми, цвет, ботанички, Земја, фарма, каубојка, букет, Роуз. Дизајн од Ким Ален. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.