Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сет на кратки ракави на Minecraft Boys Rashguard и Swim Tremks, 2-парчиња, големини 4-7

Сет на кратки ракави на Minecraft Boys Rashguard и Swim Tremks, 2-парчиња, големини 4-7

DEN 255.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашето малечко ќе го сака овој Minecraft Rashguard и Swim Trunks Set, одлично за плажа и базен - па дури и кога тој само се дружи со пријателите. Модерен со смела и забавна графика во која се наоѓа неговата омилена видео игра, вклучува и целосен покрив на пулвер, совпаѓан со пар стебла на влечење. Материјал : Рашгард : 85% полиестер/15% спандекс; Шорцеви за пливање : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Сет за пливање Rashguard. Карактеристики на Рашгуар : пуловер; вратот на екипажот; кратки ракави на Раглан; печатење на сите. Крајни карактеристики : повлечете со еластична половината на влечење; печатење на сите. © Mojang Synergies AB, сите права се задржани. Краток ракав на Minecraft Rashguard и Swim Strunks 2-парчиња сет за момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.