Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Се прашувам графички резервоар за вратот на вратот без ракави на нација, сет

Се прашувам графички резервоар за вратот на вратот без ракави на нација, сет

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Задебелен графички печатење во боја на Америка и графичка Pop Sicle Додајте забавен допир на овие врвови и шорцеви на резервоарот за чудо. Измешајте и совпаѓајте го овој сет на облека со 3 парчиња за да создадете совршен обичен изглед. Измешајте го и одговарајте на овој пакет со која било од нивните омилени артикли од Garanimals за бесконечни можности за облека што знаеме дека ќе сакате исто колку и нас! Фатете денес пред да биде предоцна! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот и 1 пар шорцеви. Карактеристики на резервоарот : стајлинг на пуловер; екипаж; без ракави; Графички принт од предната страна. Кратки карактеристики : стајлинг за влечење; еластична лента за половината со влечење; Цврста боја со ленти на страни. Американски резервоар врвови и шорцеви за момчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.