Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Создаде бел опал и аметист Стерлинг сребрен срцев прстен

Создаде бел опал и аметист Стерлинг сребрен срцев прстен

DEN 864.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој прекрасен прстен има срцево креирано огнено бело опал камен, поставен во аметист, обележан ореол и разделен опсег. Изработено е целосно од сребро. Создаден бел опал и аметист Стерлинг Сребрен срцев прстен : Метал Тип : Стерлинг Силверстон Детали : Создаден Опал/Аметисттотал Аметист Тежина : .8 Ct.Total Opal Тежина : 1,25 ct.shape : срце/тркалезно обликување : Prongslearn повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.