Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Invicta Специјалност хронограф розово бирање розово злато јонско позлатено машки часовник 17752

Invicta Специјалност хронограф розово бирање розово злато јонско позлатено машки часовник 17752

DEN 1298.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Роуз бирање е засилено со светлечки раце во форма на меч. Розово злато јонски обложен не'рѓосувачки челик со розово злато јонски обложен не'рѓосувачки челик. Движење на кварц. 100 метри / 330 стапки отпорност на вода. Уни-насочен ротирачки рамка. Кристал за фузија на пламен. Цврст случај. Преклопете го со затворачот за ослободување на безбедноста. Повлечете / притиснете ја круната. Големина на случајот 46 mm x 12 mm. Бенд 22 мм x 8,75 инчелонг. Invicta 17752 Speciation Watch. Хронограф, датум на тахиметар, час, минута, секунда.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.