Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вивиањо Хд Женски Палта Јакни На Продажба И Дозвола Жени Мода Обичен Цврст Отворен Кардиган Јакна Со Долги Ракави Палто Флеш Зема Црно

Вивиањо Хд Женски Палта Јакни На Продажба И Дозвола Жени Мода Обичен Цврст Отворен Кардиган Јакна Со Долги Ракави Палто Флеш

DEN 1382.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Мода Секојдневен Цврст Отворен Кардиган Јакна Со Долги Ракавикарактеристики : Специјален дизајн Со Долги Ракави изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Високо квалитетно производство. Убави блузи за подароци За Вас Сезона : Паѓачки Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : должина На Цврсти Ракави : должина На долги Ракави : Долга Силуета : Вклопете што добивате : 1 Х Палто2 Женски Палта Јакни На Продажба и Дозвола Женски Мода Обичен Цврст Отворен Кардиган Палто Со Долги Ракави Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за вашето секојдневно носење. Стилскиот и уникатен дизајн го прави вашиот фустан поелегантен и духовен. Има лесна текстура и ве одржува топло во студените денови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.