Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Стерлинг Сребрена Редење Изрази Црно-обложени Купола Прстен-Големина 5

Стерлинг Сребрена Редење Изрази Црно-обложени Купола Прстен-Големина 5

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Стерлинг Сребрена Редење Изрази Црно-позлатени Купола Прстен - Големина 5производ Атрибути : Полиранстерлинг сребрена шема рутениум позлата пропусен опсег : 2,5 мм (0,098 инчи)Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925финиш : Полиран Позлата : Ширина На Рутениумска Лента : 2,5 мм карактеристика : Процес На Цврсто Производство : фрлен Материјал : Примарен : Сребрена Ширина на Предметот : 2,5 Mmproduct Тип : накит тип на накит : прстени продадени по единица : секој материјал : примарна боја : тип на белење : сребро Што Може да Се нареди. Стерлинг Сребро Наредени Изрази Црно-обложени Купола Прстен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.