Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тим Холц Дистрес Рампа Рајнкер-Хикори Чад

Тим Холц Дистрес Рампа Рајнкер-Хикори Чад

DEN 160.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ренџер-Неволја Мастило Ре-Инкер. Создадете стар изглед на хартии, влакна, фотографии и многу повеќе! Овој пакет содржи едно шише со мастило од 0,5 мл. Киселина слободен. Во согласност СО АСТМ Д4236. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. Тим Холц Дистрес Рампа Рајнкер-Хикори Чад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.