Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Расел Атлетски Машки Дри-Моќ Затворено Дно Панталони

Расел Атлетски Машки Дри-Моќ Затворено Дно Панталони

DEN 351.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Одете на атлетски спортски панталони за училишни спортови и часови во теретана. Направено со руно со средна тежина, со технологија за отстранување на влага Со Моќност за да ја задржите топлината на телото за да останете топли и суви. Еластичен појас со внатрешен брз кабел, за прилагодливо вклопување. Обложено еластично дно што останува безбедно на своето место. Расел Атлетик Машки Дри-Моќ Затворено Дно Панталони : Средна тежина 9 мл Руно. Дри-Моќ Влага Фитил Технологија. Еластичен појас со внатрешен брз кабел. Инсемс-С-30", М-31", Л-32", ХЛ-33", ХХЛ-34", 3ХЛ-35", 4ХЛ-36". 50% Памук, 50% Полиестер. Расел Атлетик Точка Бр.696ХБМ0.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.