Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Едноставно Дејзи 2 '3' Геометриски килими на грчки острови

Едноставно Дејзи 2 '3' Геометриски килими на грчки острови

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дизајн Флер ја исполнува трајната конструкција во Е по дизајн на грчки острови во затворен/отворен простор на отворено. Изработена од тешка мешавина од полиестер, оваа област килим е погодно прилагодена за внатрешна или надворешна употреба. Неговиот смел дизајн на грчки клуч е сигурен дека ќе ја оживее секоја област од вашиот декор. Машински перење за да го задржи да изгледа најдобро. Вашиот избор на достапни опции за боја. Конструиран од полиестер и синтетички материјал. Наменето за внатрешна или надворешна употреба. Геометриски дизајн. Хипо-алергичен. Правоаголна форма. Изберете од достапни големини. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.