Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мрежа монограм жолто покривка

Мрежа монограм жолто покривка

DEN 431.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

IDG Grid Monogram Duvet Cover? Yellowолта, има 100 проценти полиестерско лице. Полиестерски памук од 50 проценти/50 проценти се меша назад. Машинско миење и суво. Скриено затворање на патент. Достапно во Кинг, кралицата и близначката убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн за овој дух. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена од полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.