Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уметнички ткајачи Торнфилд крајбрежна преносна ламба

Уметнички ткајачи Торнфилд крајбрежна преносна ламба

DEN 1439.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете нешто крајно осветлување со оваа исклучителна ламба од колекцијата (колекцијата). Ништо не се спојува подобро со удобна просторија отколку смирувачка амбиентална светлина, прекрасно испорачана од ова парче. Ако барате (стил) стил, оваа ламба е секогаш добар избор. Уметност на јазол Торнфилд крајбрежна преносна ламба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.