Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници на Божиќните лежалки на глуждот на јуниорите

Без граници на Божиќните лежалки на глуждот на јуниорите

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Одморот за одмор доаѓа на вашиот пат без Божиќни хеланки на границите. Сигурно да бидете сезонски фаворит, овие хеланки со должина на глуждот се подготвени за одмор .. едноставно спарете се со омилениот врв и сте подготвени да се забавувате во празничен стил! Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Christmas Print; Должина на глуждот; Мека ткаенина од памук Jerseyерси. Божиќни хеланки за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.