Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лидијаунистар Женски Влечки Клиренс, Лето Ново Рамно Дно Женски Чевли Плажа Обични Сандали Носат Шарени Влечки Надвор беж 7.5

Лидијаунистар Женски Влечки Клиренс, Лето Ново Рамно Дно Женски Чевли Плажа Обични Сандали Носат Шарени Влечки Надвор беж 7.5

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Летни Нови Женски Чевли Со Рамно Дно Плажа Обичните Сандали Носат Влечки Со Пруги Надворешнокарактеристики : 1.Висок квалитет, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. 2. Обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини боја дизајн за вас и вашето семејство или љубовник или пријатели изберете. 4.Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност. 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Лежерна Текстура : Вештачка Текстура На кожен ѓон : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Тркалезна Пета : 1,5 см/0,59"Метод На Затворање : Лизгање На Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Големина : 40 ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 САД : 7.5 Должина На Стапалата : 25см/9.84 " Дозвола За Женски Влечки, Летни Нови Женски Чевли Со Рамно Дно Обичните Сандали На Плажа Носат Влечки Со Пруги Надвор. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели. Дозвола, Намалување На Цената. Дозвола За Женски Чевли. Жените Влечки Дозвола Под 5 5.00. Жените Влечки Дозвола Под 1 10.00. Жените Влечки Дозвола Под 1 15.00.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.