Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ournourneуни колекција женски сандали на платформата за куки и јамка

Ournourneуни колекција женски сандали на платформата за куки и јамка

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сандал на платформата Деби од колекцијата на ourурнини ќе ве однесе каде и да сакате да одите во стил. Луксузната веганска кожа, формирана нога, отворена тркалезна пети, двојни ленти и лесна надворешна плоча нудат најдобра комбинација на удобна и кул. Влезот на кука и јамка нуди прилагодливо вклопување и ретро изглед. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Кука и јамка. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.