Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време и вистинска женска флопи капа

Време и вистинска женска флопи капа

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Забава во стил на сонце : Комплетно. Оваа флопи капа од време и TRU е погодно да се меша и да се совпаѓа со вашите омилени облеки. Совршено за денови исполнети со сонце, активности за викенд и дестинации за одмор, оваа женска флопи капа е лесно да се задржи на дофат и да се облече кога сте во движење или се опуштате во зраците. Исклучиво на. Материјал : 80% хартија/20% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Широк оброк; Флопи стил; Контрастни ленти. Commentенска флопи капа од време и вистинска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.