Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Активна кошула со активни долги ракави на Расел и Големиот маж, со должина на екипажот, до големина 3XL

Активна кошула со активни долги ракави на Расел и Големиот маж, со должина на екипажот, до големина 3XL

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Расел постигнува резултати со ажурирање на класичен стил на атлетска екипа со оваа мека, строга плетена кошула со долг ракав. Со додадена топлина без тежина, оваа активна кошула за мажи е обележана со детали за технолошки џеб на ракавот за да ги задржи предметите близу. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. стандардно одговара за опуштено, лесно чувство. Екипаж. Долги ракави; Исчистете ја лентата за заварување на топлината на ракавот. Pocketеб со патент ракав ги чува вашите работи безбедно заштитени. Обврзните манжетни и ткаеното врзување на полите обезбедува чист, удобен изглед. Истегнување ткаенина. 66% рајон/30% најлон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активна кошула со долг ракав за мажи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.