Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јткарпу Женски Модни Патики Женски Чевли За Трчање Лесни Тениски Чевли За Одење Нелизгачки Удобни Модни Патики

Јткарпу Женски Модни Патики Женски Чевли За Трчање Лесни Тениски Чевли За Одење Нелизгачки Удобни Модни Патики

DEN 383.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со огнено светло од Пазарот На Џојбај.Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5" Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8" ЖЕНСКИ ЧЕВЛИ ОБИЧНА мрежа чипка до еднобојна мода едноставни чевли Чевли За Трчањекарактеристики : 1.Добар материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 3.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизирана влошка, мода и личност4.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.5. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!Пол : Жени, Девојка Материјал : Мрежест Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода, Рекреативен Стил : Принцеза, Стил На Обична Нога : Висок Стил На Отворена Пета : Тип На Рамно Затворање : Висока Потпетица За лизгање : 4см/1,57"Висина На Платформата : 3см/1,18" Пакет : 1 Пар Женски Чевли Забелешка : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото.Големинаусукеујпцнфот Должина376, 54, 53623, 5 см23523, 5см/9.3"38753724,0 см24024см/9.5"397.55.53824,5 см24524, 5см/9.7"40863925,0 см25025см/9.8"големина : 37us : 6.5 велика Британија : 4.5 еу : 36jp : 23.5 cmcn : 235foot должина : 23.5 cm/9.3"големина : 38us : 7uk : 5eu : 37jp : 24.0 cmcn : 240foot должина : 24cm/9.5"големина : 39us : 7.5 велика британија : 5.5 еу : 38jp : 24.5 cmcn : 245foot Должина : 24.5 cm/9.7"големина : 40us : 8eu : 6eu : 39jp : 25.0 cmcn : 250foot должина : 25cm/9.8" увезени. Модниот дизајн ве прави попривлечни. Ткаенина за дишење, мека и удобна. Трчање,Одење,Атлетски,Тенис,Теретана,Спорт,Џогирање,Секојдневен, Фахион. Рачно Миење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.